Dachy - konstrukcje dachowe

Zakład Produkcji Drzewnej firmy Complex  rozpoczął swoją działalność w 2004 roku w Borkowie k./Żukowa. Zajmuje się prefabrykacją konstrukcji dachowych z litego drewna. Jest jednym z wiodących wykonawców więźby w systemie prefabrykowanych wiązarów kratowych, łączonych płytkami kolczastymi firmy Mitek.
 
 
Zrealizowaśmy do tej pory kilkaset dachów prefabrykowanych dla budownictwa jednorodzinnego, przemysłowego i budynków użyteczności publicznej.
 
 
 
  • Ten rodzaj więźby opracowywany jest przy użyciu programu komputerowego. Wysoka jakość, niezawodność oraz dokładność wyliczenia materiału z możliwością szybkiego wprowadzania zmian to kilka głównych zalet technologii. 
 
  • Zakład oferuje konstrukcje więźby dla każdego sektora. Stosowana technologia pozwala na zastosowanie dachów firmy Complex w obiektach mieszkaniowych, budynkach magazynowo-składowych, handlowo-usługowych, czy obiektach inwentarskich.
 
  • Firma posiada własne biuro projektowe, które jest zawsze do dyspozycji klientów. Priorytetem firmy jest rzetelność i dokładność wykonywanych projektów, którymi zajmują się konstruktorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz dobrze wyszkolona kadrę wykonawcza.
 
  • Zaawansowany technologicznie park maszynowy, sterowany komputerowo gwarantuje precyzyjne cięcie drewna na elementy wiązara i późniejsze konstruowanie nawet najbardziej wymagających kształtów dachu.
 
Zapraszamy do naszego biura w Borkowie, w którym znajdą Państwo odpowiedzi na wszekie pytania dotyczące technologii, montażu oraz będą Państwo mieli możliwośc zapoznania się z  przykładowymi ofertami.