Twoje zapytanie ofertowe
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z pomocą poniższego formularza mogą Państwo przesłać do nas swoje zapytanie.
FirmaNIP
*Miasto*Kod
*Ulica*Nr lokalu
*OsobaStanowisko
*Telefon*E-mail
Pytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUP „Complex” Spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Kościuszki 7/9, moich danych osobowych. PUP „Complex” Spółka z o.o., jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią,iż:
  • podanie danych jest dobrowolne,
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  • podane dane będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa,
  • dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do realizacji celów, w jakich zostały zebrane lub wynikający z przepisów.
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach handlowych.
Tak, wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez PUP „Complex” Spółka z o.o. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wskazany wyżej adres poczty elektronicznej,
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUP „Complex” Spółka z o.o. moich danych zawartych w niniejszym formularzuw celach marketingowych i promocyjnych.