Complex
Oferta firmy Complex
Zakład prefabrykacji
Borkowo
  • Deski elewacyjne
  • Deski boazeryjne
  • Deski podbitkowe
  • Deski tarasowe
Drewno w domu
i w ogrodzie
Drewno
budowlane
Drewno
klejone
Wiązary
dachowe
Domy
rekreacyjne
Deski
wykończeniowe
Katalog
internetowy
Aktualności
30.05.2018
POLITYKA PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES
Zanim skorzystasz z Serwisu w jakiejkolwiek formie, zapoznaj się z pełną treścią niniejszej Polityki. Pamiętaj, że korzystanie z Serwisu oznacza pełną akceptację procedur i standardów stosowanych przez PUP „Complex” Spółka z o.o.  i wynikających z Polityki. www.complex.gda.pl/o-firmie,3,polityka-prywatnosci... Czytaj więcej »
22.10.2015
Posezonowa obniżka cen
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą posezonowej obniżki cen na wybrane produkty. Cennik dostępny jest w materiałach do pobrania w dziale Drewno w domu i ogrodzie. Oferta jest ważna do 30.11.2015 lub do wyczerpania zapasów i dotyczy ograniczonych ilości. O szczegóły prosimy pytać w naszych punktach sprzedaży oraz u przedstawicieli handlowych.     Wyświetl ofertę >>... Czytaj więcej »
03.07.2015
Specjalne ceny ślizgów
UWAGA!   Ślizgi do urządzeń ogrodowych dla dzieci zyskały teraz nowe ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Oferujemy ślizgi o długościach: 180cm, 235cm, 300cm. Link do strony >>       ... Czytaj więcej »
30.03.2015
Pozytywna opinia CKPZ
Nasze drewno klejone uzyskało pozytywną opinię Centrum Kontroli Placów Zabaw!    ... Czytaj więcej »
08.01.2015
Brykiet drzewny
Coraz popularniejszym materiałem opałowym staje się brykiet drzewny, dostępny również w naszej firmie.     Posiada on wiele zalet, dzięki którym  wzrasta jegpo popularność:   cechuje do duża gęstość - łatwość przechowywania i dystrybucji, posiada wysoką wartość opałową - porównywalną ze średniej jakości węglem kamiennym, nie z... Czytaj więcej »