Complex
Oferta firmy Complex
Zakład prefabrykacji
Borkowo
  • Deski elewacyjne
  • Deski boazeryjne
  • Deski podbitkowe
  • Deski tarasowe
Drewno w domu
i w ogrodzie
Drewno
budowlane
Drewno
klejone
Wiązary
dachowe
Domy
rekreacyjne
Deski
wykończeniowe
Katalog
internetowy
Archiwum aktualności
02.04.2014
DORADZAMY jak przygotować plac zabaw dla dzieci!
Urządzenia do zabaw dla dzieci oraz akcesoria do nich należy dobierać odpowiednio do wieku, umiejętności i zainteresowań dziecka. Dokonując wyboru urządzeń pamiętajmy, że dzieci szybko rosną. Dlatego najlepiej jest wybierać takie urządzenia, które można w prosty i tani sposób modyfikować np. poprzez wymianę akcesoriów.     DORADZAMY!   Urządzenia dla d... Czytaj więcej »
16.04.2013
Urządzenia na publiczne place zabaw
Dodaliśmy do naszej oferty bujaki sprężynowe na publiczne place zabaw. Zgodne z wymaganiami normy PN-EN 1176. Kolorowe, bezpieczne, atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.   przejdź do zakładki PUBLICZNE PLACE ZABAW >>     ... Czytaj więcej »
08.01.2013
Ruszyła nowa hala do produkcji drewna klejonego!
W dniu 14.12.2012 na terenie naszego zakładu produkcyjnego w Dziemianach odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali do produkcji drewna klejonego. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz lokalnych, straży pożarnej, inspekcji państowywych, firm projektowych i budowlanych, dzięki którym hala została wybudowana i oddana do użytku, Zarząd firmy Complex oraz pracownicy. Poświęcenia nowej hali ... Czytaj więcej »
29.05.2012
Zapraszamy do kącika Porady Ekspertów
W dziale "Drewno w domu i w ogrodzie" uruchomiliśmy kącik pod nazwą Porady Ekspertów. Chcemy dzielić się w nim z Państwem naszą wiedzą, aby ułatwić w ten sposób korzystanie z naszych produktów. W kąciku znajdą Państwo wiele obszernie opisanych i ciekawych informacji na tematy związane z wytwarzaniem produktów z drewna, ich użytkowaniem czy wreszcie montażem. Pr... Czytaj więcej »
02.09.2011
Complex w TV
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że firma Complex została zaproszona do udziału w programie telewizyjnym pt. Ogród, którego kolejne odcinki emitowane są w każdy piatek, od czerwca 2011, na antenie  stacji TV Biznes.              TV Biznes jest  pierwszą ogólnopolską telewiz... Czytaj więcej »
02.09.2011
Grajmy w Zielone - Gdańsk RENK 2011
W dniach 20-22 maja 2011 na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego RENK w Gdańsku odbyła się Ogólnopolska Wystawa pod nazwą "Grajmy w Zielone". Wystawę odwiedziło 25 tys. klientów, wystawiało sie zaś ponad 300 wystawców.  Ffirma Complex również zaprezentowała swoje produkty. Podczas wystawy odbył się ponadto konkurs "Młodzi Projektanci... Czytaj więcej »