Complex
Oferta firmy Complex
Zakład prefabrykacji
Borkowo
  • Deski elewacyjne
  • Deski boazeryjne
  • Deski podbitkowe
  • Deski tarasowe
Drewno w domu
i w ogrodzie
Drewno
budowlane
Drewno
klejone
Wiązary
dachowe
Domy
rekreacyjne
Deski
wykończeniowe
Katalog
internetowy
Archiwum aktualności
26.08.2014
Czas pomyśleć o drewnie do kominka na zimę!
    Palenie drewna w domu wydaje się  być czynnością prostą, ale żeby osiągną najlepszy efekt musimy odpowiednio zadbać  nie tylko o sam kominek, ale również o drewno, któym będziemy palić.           W kominku powinno się palić wyłącznie suchym drewnem, które spala się spokojnie, równomiernie, nie dymi i wydziela dużo... Czytaj więcej »
02.04.2014
DORADZAMY jak przygotować plac zabaw dla dzieci!
Urządzenia do zabaw dla dzieci oraz akcesoria do nich należy dobierać odpowiednio do wieku, umiejętności i zainteresowań dziecka. Dokonując wyboru urządzeń pamiętajmy, że dzieci szybko rosną. Dlatego najlepiej jest wybierać takie urządzenia, które można w prosty i tani sposób modyfikować np. poprzez wymianę akcesoriów.     DORADZAMY!   Urządzenia dla d... Czytaj więcej »
16.04.2013
Urządzenia na publiczne place zabaw
Dodaliśmy do naszej oferty bujaki sprężynowe na publiczne place zabaw. Zgodne z wymaganiami normy PN-EN 1176. Kolorowe, bezpieczne, atrakcyjne cenowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.   przejdź do zakładki PUBLICZNE PLACE ZABAW >>     ... Czytaj więcej »
08.01.2013
Ruszyła nowa hala do produkcji drewna klejonego!
W dniu 14.12.2012 na terenie naszego zakładu produkcyjnego w Dziemianach odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali do produkcji drewna klejonego. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz lokalnych, straży pożarnej, inspekcji państowywych, firm projektowych i budowlanych, dzięki którym hala została wybudowana i oddana do użytku, Zarząd firmy Complex oraz pracownicy. Poświęcenia nowej hali ... Czytaj więcej »
29.05.2012
Zapraszamy do kącika Porady Ekspertów
W dziale "Drewno w domu i w ogrodzie" uruchomiliśmy kącik pod nazwą Porady Ekspertów. Chcemy dzielić się w nim z Państwem naszą wiedzą, aby ułatwić w ten sposób korzystanie z naszych produktów. W kąciku znajdą Państwo wiele obszernie opisanych i ciekawych informacji na tematy związane z wytwarzaniem produktów z drewna, ich użytkowaniem czy wreszcie montażem. Pr... Czytaj więcej »
02.09.2011
Complex w TV
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że firma Complex została zaproszona do udziału w programie telewizyjnym pt. Ogród, którego kolejne odcinki emitowane są w każdy piatek, od czerwca 2011, na antenie  stacji TV Biznes.              TV Biznes jest  pierwszą ogólnopolską telewiz... Czytaj więcej »
02.09.2011
Grajmy w Zielone - Gdańsk RENK 2011
W dniach 20-22 maja 2011 na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego RENK w Gdańsku odbyła się Ogólnopolska Wystawa pod nazwą "Grajmy w Zielone". Wystawę odwiedziło 25 tys. klientów, wystawiało sie zaś ponad 300 wystawców.  Ffirma Complex również zaprezentowała swoje produkty. Podczas wystawy odbył się ponadto konkurs "Młodzi Projektanci... Czytaj więcej »