Drewno w domu i ogrodzie

Przesyłając do nas zapytanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez PUP Complex Sp.z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kościuszki 7/9, swoich danych osobowych. Dane będą przetwarzane i przechowywane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Podanie ich jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do realizacji celów, w jakich zostały zebrane lub wynikający z przepisów

 

Drewno jest wokół nas od zarania dziejów. Wykorzystujemy go do tworzenia domów, mebli, płotów, podłóg, placów zabaw, ozdób i wielu innych produktów. To ono nadaje wnętrzom ciepły, naturalny wygląd, a w ogrodach pomaga stworzyć przyjazny klimat.

Jako producent wyrobów z drewna, jesteśmy świadomi jego zalet i z zasobów naturalnych korzystamy z rozwagą, umiejętnie dysponując surowcem drzewnym.

Dlaczego powinniście Państwo wybrać wyroby z drewna?   

Drewno jest materiałem ekologicznym, zdrowym dla każdego, również dla alergików i dzieci.

Ładnie wkomponowuje się w wystrój ogrodu i potrafi w naturalny sposób podkreślić jego piękno.

Jest znakomitym tłem dla kwitnących roślin.
 

Doskonale kompuje się również z innymi materiałami wykorzystywanymi do urządzania ogrodów np. kamieniem.

Drewno jest dobrym izolatorem ciepła. Siedząc na nim lub przechadzając się boso nie musimy się obawiać przeziębienia.

Nie emituje do powietrza szkodliwych substancji, co wiąże się z dobrym samopoczuciem i relaksem.

Przy dużej wilgotności będzie ją absorbować z otoczenia, a przy niskiej będzie ją oddawać. Powietrze w naszym domu nie będzie ani zbyt wilgotne, ani zbyt suche.

Odpady z obróbki drewna nie zanieczyszczają środowiska. Możemy, spalając je, wykorzystać je jako źródło ciepła lub energii.

Należy jednak pamiętać, że  produkty impregnowane  nie mogą miec bezpośredniego kontaktu z artykułami spożywczymi oraz karmą dla zwierząt. Nie mogą być także stosowane w ulach, saunach oraz szklarniach.
 

Mamy nadzieję, że wybór naszych produktów dostarczy Państwu wiele satysfkacji i radości. 
 

Zamieszczone na naszej stronie ceny są jedynie zaproszeniem do składania zapytań ofertowych i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie. Za umowę sprzedaży uważa się potwierdzenie realizacji zamówienia przez klienta,  na podstawie warunków (cenowych, ilościowych, transportowych i terminowych) podanych przez producenta w ofercie będącej odpowiedzią na zapytanie ofertowe przesłane z wykorzystaniem formularza elektronicznego dostępnego na stronie lub w mailu. Oferowane produkty mogą różnić się w szczegółach od wizerunków i informacji umieszczonych na stronie.  

WAŻNE!

Do cen prezentowanych na naszej stronie nie został doliczony koszt transportu. Koszt ten  te może zostać określony po przesłaniu do nas zapytania ofertowego.

W przypadku odbioru zamówionego towaru w punktach obsługi klienta w Gdańsku lub  Borkowie klient  moze zostać dodatkowo obciążony kosztem transportu z  naszych zakładów produkcyjnych do wybranego punktu obsługi klienta.